OPAKOWANIA EKOLOGICZNE

Świadome wybory na każdą okazję…

Oferta

Opakowania Ekologiczne

Pojemniki CPET

Pojemniki wykonywane są z przetworzonych materiałów, odpornych na wysokie temperatury. Możliwość zamykania pojemników w technologii MAP.

Pojemniki z Bio PLASTIKU

Ekologiczne pojemniki wykonane z produktów pochodzenia roślinnego. Opakowania nadają się do podgrzewania w mikrofalówkach. Możliwość zamykania pojemników w technologii MAP.

Opakowania kompostowalne

Powrót do natury w zaledwie 8 tygodnii. 

Ekologiczne opakowania

Wybieramy Tylko To Co Najlepsze

Materiały tworzące lepszą przyszłość

Wszyscy poprzez rozwój cywilizacyjny zobowiązanie jesteśmy do prowadzenia działalności w sposób odpowiedzialny i efektywny w wykorzystywaniu surowców.

=

Dlatego wspieramy innowacyjną jakość, bezpieczeństwo i ochronę środowiska.

=

Dlatego oferujemy najlepszy wybór produktów z ekologicznych materiałów

=

Dlatego chcemy zapewnić Naszym i Waszym Klientom maksymalną wygodę, doskonałą obsługę i ograniczyć negatywny wpływ na środowisko naturalne

Materiały tworzące lepszą przyszłość

Stylowe pojemniki, wykonane z surowców biologicznych (bioplastik) są już dostępne w popularnych wymiarach. Choć pojemniki zostały wykonane z surowców odnawialnych, oferują wszystkie zalety standardowych opakowań plastikowych. Wszystkie te pojemniki można stosować do pakowania w maszynach w MAP oraz w zwykłych maszynach pakujących.

Jeśli szukasz przyjaznych dla środowiska, praktycznych rozwiązań i najwyższej jakości, to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

OCATABAGASSE

Powrót do natury w zaledwie 8 tygodnii.

EKOLOGICZNE SZTUĆCE

Ekologiczne sztućce firmy DUNI. Zaprojektowane przez lasy wytworzone przez DUNI. Wyjątkowo mocne i wytrzymałe produkty wykonane w 100% z drewna brzozowego. 

EKOLOGICZNE POJEMNIKI NA WYNOS

Pojemniki z CEPT lub z bioplastiku.